بیانیه ماموریت

ما گروهی هستیم فعال در دامنه T&D ( صنعت برق) که با کسب دانش و فن آوری های روز دنیا و با تکیه بر متخصص ترین نیروهای در اختیار در حوزه فعالیت خود و کار گروهی سعی بر ارائه بهترین محصولات و خدمات در داخل و سپس در خارج از کشور بویژه کشورهای هدف داریم.

ما بعنوان یکی از پرسابقه ترین گروه ها در صنعت برق کشور و دارای اعتبار بالا در داخل و خارج از کشور تلاش می کنیم تا مناسبترین تولیدات و خدمات را در بهترین سطح در حوزه فعالیت خود در عرصه های طراحی مهندسی، ساخت و مدیریت پروژه و مشارکت در سرمایه گذاریهای مرتبط ارائه دهیم.

ما با بهره گیری از فن آوریها و سیستمهای روز ارائه محصولات و خدمات با کیفیت توانسته ایم سهم عمده ای در بازار داخلی کسب نمائیم و جزء شرکتهای برتر کشور در زمینه های ساخت، تولید و مدیریت پروژه باشیم.

ما بر این باوریم که مهمترین سرمایه ما نیروی انسانی متخصص و با شخصیت است که محور انجام همه فعالیتهای ماست. لذا در جذب، حفظ و رشد و ارتقاء آنان همه دقت و تلاش خود را بکار می بندیم.

افزایش انگیزه، رضایت شغلی و ایجاد فضا و محیط کار مناسب برای کارکنان، همسو با آرمان و اهداف و ارتقاء فرهنگ و ارزشهای والای انسانی در کارکنان، محور حرکت ما در بخش منابع انسانی است.

ما در همه خدماتمان بر مسئولیتهای اجتماعی خود پایبندیم. لذا حفظ محیط زیست و ارتقاء کیفیت زندگی آحاد مردم به عنوان استفاده کنندگان نهایی خدماتمان همواره در نظر داریم و معتقدیم همین امر به همراه پایبندی ما بر اصول اخلاق حرفه ای موجب خوشنامی و اعتبار ما میان مردم و ذینفعان می گردد.